O mnie


Dariusz Strzelczyk jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie obronił dyplom w pracowni Dywanu i Tkaniny Unikatowej.

Swoją przygodę z aranżowaniem i kreowaniem przestrzeni zaczynał w Nowym Yorku gdzie pracował dla wiodących galerii z dywanami, tapiseriami i tkaninami historycznymi, tam w zetknięciu się ze światowej klasy projektantami kształtowały się jego gusta estetyczne. Projektowaniem, urządzaniem, dekorowaniem wnętrz zajmuje się już ponad 20 lat.

Najpiękniejsze wnętrza to te osobiste, indywidualne, takie które są odbiciem pasji, stylu życia i gustu osób, które w nich mieszkają. Dlatego właśnie Dariusz Strzelczyk kładzie tak duży nacisk na bliską i dobrą komunikację z Inwestorem. Ponadczasowe przestrzenie powstają nie tylko z wiedzy, wrażliwości czy umiłowania piękna, lecz także z szacunku. Tworzone są z myślą o dobrym samopoczuciu i wygodzie osób, które będą je użytkowały. Jego projekty  i realizacje charakteryzuje lekkość i swoboda, stylową i harmonijną przestrzeń osiąga przez wolne od formalności łączenie i mieszanie szerokiej gamy stylów, niekonwencjonalny mikst wpływów różnych kultur. Przenikanie się tych elementów daje niepowtarzalny efekt unikatowych, przyjaznych, ciepłych wnętrz. Dobór mebli, tkanin, oświetlenia i każdego detalu jest zawsze głęboko przemyślany i nieprzypadkowy.